Dagmara Anuszczyk
DataHeroes

Pomaga zamienić suche dane w wartościowe informacje biznesowe. Czyli pracuje jako Analityk Danych. Stworzyła kompleksowy program do zmiany kariery i zdobyciu pracy Analityka Danych - Data Heroes. Pod jej skrzydłami rozwija się już ponad 1 000 osób. Na co dzień edukuje o karierze w obszarze DATA w IT, na swoim Instagramie oraz LinkedIn. Jej pasją jest dzielenie się wiedzą i inspiracja, szczególnie kobiet do postawienie na siebie, walkę o lepszą karierę, m.in w analizie danych. Prywatnie mieszka na malutkiej wiosce i z Mężem, Synkiem i docenia bliskość natury.

Jan Biłyk
Laurens Coster

Jan Biłyk studiował zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim (2007) i IESEG School of Management we Francji. Ukończył również studia z metod ilościowych w Szkole Głównej Handlowej. W 2011 roku założył Laurens Coster, firmę doradczą wdrażającą rozwiązania oparte na danych - obecnie partnera Google Cloud, pracującego dla największych marek w Polsce i Europie. Fan technologii, która pomaga oszczędzić to co najcenniejsze i czego wszyscy mamy tyle samo - czasu.

Marta Czapik
Legalna Marta

Właścicielka marki Legalna Marta, twórca licznych kursów online na temat technologii Microsoft 365. Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych. Od 10 lat pomagam polskim firmom podejmować właściwe decyzje podczas transformacji cyfrowej: od doradztwa w zakresie licencjonowania Microsoft, przez wdrożenie aż po szkolenie użytkowników końcowych. Zostałam dwukrotnie wyróżniona przez Forbes Women jako jedna z „mistrzyń LinkedIn” za publikowanie angażujących treści. Dwukrotnie otrzymałam tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft 365 Apps & Services za wykazanie się wyjątkową pozycją lidera w społeczności technicznej. W mojej pracy najbardziej lubię rozwiązywać problemy firm, porządkować struktury plików, budować zespoły i układać procesy biznesowe.

Anna Gąsiorowska
Aribo Sp. z o.o.

Co-founder and CEO of Aribo, she founded Quest Heroes, H2O Scuba Academy, and Wide Lane. Throughout her career, she managed IT projects of strategic importance in banking for Credit Suisse and high-risk construction projects, including the Olkiluoto 3 nuclear power plant in Finland. She holds an Executive MBA from Oxford Brookes University & Polish Open University. Privately, she's an avid diver and water sports enthusiast, actively instructing to share her passion and introduce others to the underwater world. She has lived in 6 countries.

Magdalena Kączkowska
WM Reply

Od 2007 jestem związana z analityką danych, w tym od 2020 roku z Power Platform, zaczynając od ścieżki BI. No-code i low-code to moim zdaniem najskuteczniejsze rozwiązania dla obecnych potrzeb przedsiębiorstw w zakresie niedoborów IT jak również świetną przestrzenią do rozpoczęcia swojej podróży w IT. Swoją drogę mogę opisać jako od Citizen Developera do Power Platform Developera dzięki praktyce, kursom i samodoskonaleniu zwieńczony zdobyciem certyfikatów MS PL-900, PL-100, PL-300, PL-400. Od końca 2021 członkini #PowerPlatformPolska, a od marca 2023 z Low Code Mastermind Club. Rozwiązania Power Platform przygotowywałam m.in dla branż Automotive/ Healthcare/ Retail/ Education/Business Intelligence /Public /Financial dlatego widzę ich szerokie zastosowanie, a z AI i Copilot jeszcze większe.

Konrad Kostrzewa
AutonomyNow

Specjalista uczenia maszynowego i wizji komputerowej. Posiada 8 lat doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych z wykorzystaniem AI w wielu branżach. Od 2020 roku w ramach Autonomy Now odpowiedzialny za rozwój algorytmów wizji komputerowej w systemach wspomagania kierowców. Konrad Kostrzewa ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań - zarówno na gruncie naukowym, jak i biznesowym. Konrad jest współautorem wielu prac naukowych z zakresu uczenia maszynowego, ekonomii i medycyny.

Jakub Król
Escola S.A

Od kilkunastu lat związany z programowaniem i branżą IT. Head of AI w Escola SA. Dba o wykorzystanie AI w pracy programistów i wdraża narzędzia sztucznej inteligencji w organizacjach. Współautor kursów programowania i AI. Zdobywca nagród związanych z branżą IT. Zawsze chętnie porozmawia o nowinkach technologicznych i doradzi ich efektywne wykorzystanie

Tymoteusz Olszewski
Speednet sp. z o.o.

Na co dzień szkoli w zakresie AI oraz pomaga przedsiębiorstwom budować wewnętrzne programy inkubacyjne i wdrażać własne innowacje na rynek. Współpracuje z akceleratorami, budując dla nich programy bootcampowe, zapewniając startup-om wszystkie niezbędne kompetencje do komercjalizacji biznesu. Spędził wiele lat w polskim oddziale Intela, sprzedając oraz budując procesy sprzedaży i marketingu wokół oprogramowania i sprzętu. Współtworzył tam wewnętrzny program inkubacji dla inżynierów. Jest współzałożycielem Nex AI - venture’a Intelowego, który przyczynił się do rozwoju technologii procesorów obsługujących algorytmy AI. W ciągu ostatnich 9 lat wyspecjalizował się w projektowaniu architektur rozwiązań AI i komercjalizacji Deep Tech-u. Wykładowca warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.

Kamil Porembiński
Don't Exists Sp. z o.o.

Cześć, nazywam się Kamil Porembiński i zajmuję się Marketing Technology. Od dwudziestu lat pomagam małym i dużym firmom w ulepszaniu ich biznesu, dzięki technologii. Automatyzuję marketing, zwiększam dostarczalności kampanii mailowych oraz dostępności stron internetowych. Prowadzę również szkolenia z cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji. Poza doradzaniem firmom, napisałem książkę „wydAIniej”, która nauczy Cię jak pracować o połowę szybciej dzięki technologii.

Aleksandra Przegalińska
Harvard University

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym.

Krzysztof Wojewodzic
Escola S.A

dr Krzysztof Wojewodzic – naukowiec i przedsiębiorca. Kierownik naukowy 3 projektów w NCBR, na łączną kwotę 26 mln zł. Autor bestsellerowych kursów online nt. Strategii oraz Mobile. Prowadzi podcast „Escola Mobile” oraz “My AI”. Wykłada przedmioty związane z pozyskiwaniem funduszy od VC oraz strategii w IT na Koźmińskim oraz WAB. Jest liderem grupy MyEO Education, która zrzesza 250 przedsiębiorców EdTech o przychodach > 1 mln $. Prezes Escola S.A. – 10. najszybciej rozwijającej się spółki IT wg. Deloitte Fast 50.

Krystian Wydro
Niezależny ekspert

AI Evangelist, Innovation Manager i Design Team Leader, posiada 20 lat doświadczenia w branży reklamowej. Specjalizuje się w wdrażaniu projektów wykorzystujących sztuczną inteligencję, optymalizację procesów oraz zarządzanie zmianą. Tworzy i prowadzi szkolenia z wykorzystania AI w kreacji dla min. Campus AI, RASP. Należy do grupy roboczej IAB AI oraz Rady Programowej DIMAQ AI.

Julia Zdobylak
Performics (Publicis Groupe)

Pasjonatka digital marketingu z doświadczeniem w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zastosowaniu sztucznej inteligencji w strategiach SEM. Jej kampanie reklamowe Google Ads i Microsoft Ads zdobyły prestiżowe nagrody w konkursach Effie Awards Poland, Golden Arrow oraz Global Search Awards. Dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia oraz występując podczas konferencji IAB How To, DIMAQ Voice, Forum IAB czy TEDx. Aktywnie uczestniczy w pracach grup roboczych SEM i AI przy IAB Polska. W wolnym czasie oddaje się podróżom do świata animacji, gdzie rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością.

Mariusz Zyśk
Laurens Coster

Mariusz Zyśk to lider i specjalista w zakresie inżynierii i architektury danych. Od 2016 roku pełni rolę CTO firmy Laurens Coster, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie do budowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych zorientowanych na wykorzystanie potencjału danych, w szczególności rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję. Jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, a wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach takich jak Fast White Cat S.A. i Mok Yok IT.

Szczegóły wkrótce

W tym roku wspierają nas

Partnerzy

Patroni medialni

Community Partner