Właścicielka marki Legalna Marta, twórca licznych kursów online na temat technologii Microsoft 365. Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych. Od 10 lat pomagam polskim firmom podejmować właściwe decyzje podczas transformacji cyfrowej: od doradztwa w zakresie licencjonowania Microsoft, przez wdrożenie aż po szkolenie użytkowników końcowych. Zostałam dwukrotnie wyróżniona przez Forbes Women jako jedna z „mistrzyń LinkedIn” za publikowanie angażujących treści. Dwukrotnie otrzymałam tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft 365 Apps & Services za wykazanie się wyjątkową pozycją lidera w społeczności technicznej. W mojej pracy najbardziej lubię rozwiązywać problemy firm, porządkować struktury plików, budować zespoły i układać procesy biznesowe.
Adrian Dekowski Prezes V8 Team - doświadczony manager, wizjoner i twórca największych w Polsce projektów edukacyjnych: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników oraz Ogólnopolskie Mistrzostwa IT
Współzałożycielka i prezes Aribo, założycielka Quest Heroes, H2O Scuba Academy oraz Wide Lane. W trakcie swojej kariery zarządzała strategicznymi projektami IT, m.in. w bankowości dla Credit Suisse, oraz uczestniczyła w projektach budowlanych wysokiego ryzyka, takich jak elektrownia jądrowa Olkiluoto 3 w Finlandii. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany na Oxford Brookes University oraz Polish Open University. Prywatnie instruktor nurkowania, który kocha dzielić się swoją pasją i wprowadzać innych w podwodny świat. Jako ciekawostka warto wspomnieć, że mieszkała w sześciu krajach.
Pomagam ludziom odmieniać kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel. Jak mówią o mnie kursanci: to jedyny trener, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Jestem jednym z czterech Most Valuable Professional Microsoftu w kategorii Excela w Polsce. Moje treści docierają miesięcznie do około miliona Polaków.
Adwokatka, certyfikowana przez Uniwersytet w Maastricht inspektor ochrony danych. Prowadzi kancelarię, platformę z szablonami dokumentów Dimotely oraz tworzy rozwiązania LegalTECH i LegalUX. Na co dzień wspiera prawnie przedsiębiorców m.in. z branży e-commerce, edukacyjnej, IT i kreatywnej w tworzeniu skutecznej i przyjaznej dokumentacji prawnej. Doradza w zakresie wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji zgodnie z prawem w organizacjach i prowadzi szkolenia w tym zakresie. Pokazuje, jak działać nie tylko w sposób bezpieczny, ale także prosty, skuteczny i innowacyjny. Prelegentka na konferencjach biznesowych i szkoleniach, m.in. na Infoshare (maj 2024).
Edukatorka i praktyczka, działająca w branży AI od prawie 10 lat, podczas których wdrażała i patentowała rozwiązania technologiczne, w szczególności na pograniczu audio i AI. Wspiera start-upy deeptech w skutecznej komunikacji z inwestorami i biznesem. Z wykształcenia matematyczka specjalizująca się w uczeniu maszynowym. Stypendystyka DeepMind wyróżniona w zestawieniu Top 100 Kobiet w AI w Polsce. Kreatywnie napędzana przez ADHD.
Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Opiekunka kierunku Brand Manager na IMOK. Autorka książek “Strategiczne podejście do działania w social mediach” oraz “Zbuduj przyszłość swojej marki. Brand purpose krok po kroku”. Wcześniej product marketing managerka w startupie alloweat.
Konsultantka ds. rozwoju biznesu w obszarze AI oraz prompt designerka w krakowskim software house Miquido. Pomaga łączyć technologię z biznesem, wspierając organizacje w odpowiedzialnym i efektywnym wdrażaniu AI. Wraz z zespołem rozwija framework AI Kickstarter, który umożliwia szybkie tworzenie aplikacji opartych na modelach językowych. Humanistka z wykształcenia i z pasji — dlatego w sztucznej inteligencji najbardziej interesuje ją jej wpływ na człowieka.
Przemysław Muller - edukator z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi i oświatą oraz szerokim zakresem specjalistycznych umiejętności w dziedzinie IT i marketingu. Obecnie w V8 Team - Dyrektor Operacyjny ds. Edukacji, kreowanie procesów edukacyjnych, budowanie kwalifikacji rynkowych oraz współtworzenie nowych zawodów, takich jak „Mechanik Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych”.
Specjalista w zakresie komunikacji. Dzięki niemal 20-letniemu doświadczeniu w pracy z sektorem technologii oraz światem nauki, dostarcza pełne spektrum usług konsultingowych począwszy od media i public relations, marketingu i social media po science&business relations, projektowanie kursów i badanie rynku. Prowadził zajęcia na uczelniach w całej Polsce, buduje mosty pomiędzy nauką a biznesem, szczególnie w sektorze kosmicznym. Wspiera studentów STEM w ich karierze, znajdując im możliwości współpracy z biznesem, ubiegania się o granty badawcze i budowanie własnych start-upów. Regularnie występuje również jako ekspert w mediach. Pasjonat Kosmosu i technologii, uwielbia wszystko, co lata. Od 30 lat wybiera się w kosmos i wierzy, że wkrótce to się stanie.
Jestem praktykiem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz innowacji legitymującym się 20 letnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach. W latach 1998 - 2022 pracowałem dla międzynarodowych firm produkcyjnych oraz sektora usług. Posiadam praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju osobistego. W obszarze zainteresowań koncentruję się na zrozumieniu rozwoju człowieka, wpływu jego osobowości i świadomości siebie na osiągane przez niego wyniki. Osobistą misję formułuję jako dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pracowałem z kadrą zarządzającą wszystkich szczebli m.in. w: Santander Consumer Banku, Autoliv, HP, Macopharma oraz Elcoteq.
Bartek Pełka jest szefem działu inżynierii polskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań cyfrowych - goodylabs. Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął w 1995 roku. W 2011 roku założył firmę THE outsourcing, która w 2015 stała się częścią nowego podmiotu T.H.E. Sp. z o.o. Po pierwszym realizowanym dla goodylabs projekcie postanowił jednak, że właśnie z tą firmą zwiąże swoją przyszłość. Od 2017 roku - już jako członek ekipy goodylabs - zarządza wytwarzaniem oprogramowania. Bartek współpracował m.in. z takimi klientami, jak: 4F, Suzuki, Drogerie Natura. Ma na swoim koncie ponad setki projektów zrealizowanych od podstaw, jak i uratowanych projektów klientów. Obszarem jego zainteresowań jest wykorzystanie AI do rozwiązania problemów wcześniej niemożliwych bądź zbyt kosztownych do zrealizowania
Jestem CEO agencji digitalowej DP Vision, gdzie przekształcamy innowacyjne pomysły w wyjątkowe marki i produkty. Nasza specjalność to współpraca z odważnymi startupami, firmami SaaS oraz technologicznymi, które podważają status quo. Moją misją jest skuteczne pozycjonowanie marek, pomagając firmom docierać do inwestorów, klientów i zwiększać sprzedaż poprzez precyzyjnie opracowane strategie. Dzięki temu komunikaty trafiają dokładnie tam, gdzie powinny. Jestem również co-founderem projektu edukacyjnego iLMS, który ma na celu demokratyzację dostępu do najwyższej jakości edukacji. Wykorzystując najnowsze technologie, takie jak AI i XR, tworzymy przyszłość nauki dostępną dla wszystkich, z każdego miejsca na ziemi, zdecydowanie taniej niż standardowe szkolenia VR.
Anna Prończuk-Omiotek - przedsiębiorca, certyfikowany trener, mówca. Znana w internecie jako Anna PRO, ponieważ uczy jak robić PROfesjonalny marketing, który wspiera sprzedaż. Jest Co-Founderem SalesYY.com, gdzie wraz z zespołem konsultantów pomaga firmom podnosić efektywność ich działań marketingowych i sprzedażowych. Lista zadowolonych klientów to ponad 350 firm i instytucji, m.in.: ✓ Allegro ✓ General Electric ✓ Otodom ✓ Tutlo ✓ Santander Anna występuje na konferencjach w Polsce i za granicą. W 2024 roku otrzymała pierwsze miejsce na konferencji “I love marketing & tech” za najlepsze wystąpienie o AI. Prowadzi warsztaty, szkolenia i konsultacje z: - Strategia marketingowa - Generowanie leadów - Wideo marketing - Generative AI - Wystąpienia publiczne
Jest założycielką Bee Talents, innowacyjnej firmy specjalizującej się w rekrutacji specjalistów IT. W sektorze technologicznym działa nieprzerwanie od 2010 roku, rozpoczynając swoją karierę od projektowania aplikacji mobilnych, przez doradztwo strategiczne, aż po budowanie rozpoznawalnej marki w branży rekrutacyjnej. Uhonorowana w raporcie "Strong Women in IT" w 2019 roku oraz aktywna członkini Entrepreneurs' Organization od 2021 roku. Jest również autorką licznych artykułów dotyczących nowoczesnych metod rekrutacji oraz częstym prelegentem na konferencjach branżowych. Bee Talents zdobyło uznanie na arenie międzynarodowej, otrzymując nagrody za innowacyjność w konkursie LinkedIn Talent Awards.
Adrian Stelmach – członek Forbes Technology Council, autor książki „15 kroków do zakupu systemu informatycznego” i mentor fundacji YBP. CEO explitia, która przeprowadza polskie i zagraniczne zakłady produkcyjne przez proces transformacji cyfrowej. Na co dzień pracuje z zarządzającymi zakładami produkcyjnymi, pomagając w: maksymalizacji wydajności operacyjnej poprzez wdrażanie rozwiązań technologicznych; zarządzaniu zmianą i optymalizacji procesów produkcyjnych. Aktywnie współpracuje z uczelniami, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach naukowych. Prowadzi bloga AdrianStelmach.com, wypowiada się w mediach i prasie, tworzy społeczność na LinkedIn oraz bierze udział w wydarzeniach branżowych. Jest także cenionym prelegentem, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z szerszym gronem odbiorców.
Agnieszka Suchwałko jest doświadczonym data scientist i przedsiębiorczynią, obecnie pełniącą funkcję COO w Quantup. Dzięki solidnemu doświadczeniu w statystyce obliczeniowej, uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji, współzałożycielka Quantup specjalizuje się w zaawansowanej analizie danych i rozwiązaniach AI. Agnieszka posiada tytuł doktora nauk technicznych. Pod jej kierownictwem Quantup z powodzeniem zrealizował wiele projektów AI, pokazując jej doświadczenie i zaangażowanie w innowacje. Agnieszka jest również orędowniczką etycznej sztucznej inteligencji i promuje różnorodność w technologii, inspirując poprzez swoje przywództwo i wizję.
Łączę 12 lat doświadczenia w projektowaniu z pasją do technologii, zainteresowaniem ekonomią behawioralną i współpracą z sektorem biznesowym. Realizowałem projekty zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym, pełniąc rolę projektanta, trenera oraz doradcy dla klientów takich jak PZU, TÜV i Brand24. Założyłem międzynarodową organizację oraz zespół UX w sektorze przemysłowym. Buduje produkty i usługi skupiające się na doświadczeniach klientów i pracowników, zwracając szczególną uwagę na ich zachowania i etykę w kontekście AI. Tworzę framework Ethical AI & Behavior, żeby pomóc firmom wdrażać #trustworthyai.
Paweł Szczyrek - Marketing manager, team leader w agencji Ideo Force, wykładowca akademicki na między innymi Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zarządza marketingiem i tworzy automatyzacje z wykorzystaniem AI.
Wojciech Szymański - Prezes Zarządu agencji e-marketingu i e-commerce Ideo Force Sp. z o.o., a także Wiceprezes Zarządu w agencji PR Exacto. Doktor w dyscyplinie: nauki o komunikacji społecznej i mediach. Wykładowca studiów podyplomowych między innymi na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na Uniwersytecie Łódzkim. Ekspert Questus (CIM) w zakresie Digital Optimisation oraz Digital Customer Experience.
dr Krzysztof Wojewodzic – naukowiec i przedsiębiorca. Kierownik naukowy 3 projektów w NCBR, na łączną kwotę 26 mln zł. Autor bestsellerowych kursów online nt. Strategii oraz Mobile. Prowadzi podcast „Escola Mobile” oraz “My AI”. Wykłada przedmioty związane z pozyskiwaniem funduszy od VC oraz strategii w IT na Koźmińskim oraz WAB. Jest liderem grupy MyEO Education, która zrzesza 250 przedsiębiorców EdTech o przychodach > 1 mln $. Prezes Escola S.A. – 10. najszybciej rozwijającej się spółki IT wg. Deloitte Fast 50.
Mariusz Zyśk to lider i specjalista w zakresie inżynierii i architektury danych. Od 2016 roku pełni rolę CTO firmy Laurens Coster, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie do budowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych zorientowanych na wykorzystanie potencjału danych, w szczególności rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję. Jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, a wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach takich jak Fast White Cat S.A. i Mok Yok IT.
Inga nie ma w swoim słowniku zwrotu “nie da się”. Cokolwiek jest trudne i nieznane, staje się dla niej atrakcyjnym wyzwaniem. Head of Gen AI i AI Solution Manager w Ringier Axel Springer Polska odpowiedzialna za wdrożenie AI w całej organizacji. Ex Product Director Ring Publishing. Pracowała nad największymi produktami takich firm jak Text (poprzednio LiveChat), Allegro czy InsERT. Wraz z zespołem zrobiła aplikację mobilną Onet, która wygrała nagrodę Mobile Trends Awards oraz INMA za najlepszą aplikację newsową. Onet Czytaj, już w 2017 roku, czytał użytkownikom artykuły i podawał głosowo najważniejsze newsy. Odpowiadała także za budowę pierwszej polskiej aplikacji z newsami na asystenty głosowe Alexa i Google Home.
Doświadczony AI Manager z 9-letnim doświadczeniem w branży IT. Certyfikowany specjalista, który zdobywał swoje umiejętności w dynamicznie rozwijających się sektorach energetycznym i kolejowym. Od 2,5 roku związany z Neuca S.A., gdzie w obszarze łańcucha dostaw odpowiada za wdrażanie optymalizacji oraz nowoczesnych rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów, zarządzaniu zespołami oraz inicjatywach badawczo-rozwojowych, które skutecznie przyczyniają się do usprawnienia procesów operacyjnych i innowacyjności firmy.
Krzysztof Chibowski Entrepreneur | AI Design | Business Development Manager | Digital Transformation Advisory - Hybrid Cloud/AI/ML/Analytics Członek GRAI Członek Fundacji SpeakLeaah Doświadczony menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT, doradztwie ds. transformacji cyfrowej oraz projektowaniu AI. Specjalizuję się w implementacji rozwiązań chmurowych, analityce Big Data oraz sztucznej inteligencji. Pracowałem jako Business Development Manager w Hewlett Packard Enterprise oraz pełniłem funkcje doradcze w zakresie nowych technologii. Posiadam szerokie umiejętności w zarządzaniu systemami IT, planowaniu pojemności oraz wdrażaniu złożonych rozwiązań technologicznych. Jestem pasjonatem innowacji i ciągłego doskonalenia procesów biznesowych.
Założyciel ChallengeRocket - platformy wykorzystującej wyzwania umiejętności, testy oraz hackatony do znajdowania i zatrudniania wyjątkowych talentów Współpracował nad realizacją innowacyjnych projektów HR w branży nowych technologii w oraz konsultingiem strategicznym w Polsce, USA, Japonii oraz na terenie Bliskiego Wschodu (ZEA, Katar) dla takich firm jak Coca-Cola, Al Jazeera, Samsung. Współpracował z ministerstwem i policją w Albanii oraz Vodafone nad wdrażaniem autorskiego systemu do przewdziałania procederu handlu ludźmi.
Ekspert w dziedzinie bankowości elektronicznej, cyfryzacji i CRM, z 18-letnim doświadczeniem zdobytym w Polsce, Czechach, Niemczech i Singapurze. Jest prawdziwym entuzjastą nowych technologii, zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w branży IT, blockchain, AI i fintech. Jego pasja i energia skupiają się na ciągłym poszukiwaniu nowych sposobów integracji innowacyjnych rozwiązań z tradycyjnymi systemami bankowymi. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu transformacji cyfrowej, budowania relacji z klientami oraz UX z głębokim zrozumieniem bezpieczeństwa bankowości elektronicznej. Specjalizuje się w projektowaniu intuicyjnych i przyjaznych użytkownikom interfejsów. Posiada także umiejętności prowadzenia międzynarodowych zespołów projektowych.
Analityką danych zajmuję się od 2007 roku, w tym od 2020 roku z Power Platform, zaczynając od ścieżki BI. No-Code i Low-Code to moim zdaniem najskuteczniejsze rozwiązania dla obecnych potrzeb przedsiębiorstw w zakresie niedoborów IT jak również świetną przestrzenią do rozpoczęcia swojej podróży w IT. Swoją drogę mogę opisać jako od Citizen Developera do Power Platform Developerki dzięki praktyce, kursom i samodoskonaleniu zwieńczonemu zdobyciem certyfikatów MS PL-900, PL-100, PL-200, PL-300, PL-400, PL-600. Od końca 2021 jestem związana ze społecznością #PowerPlatformPolska, a od marca 2023 z Low Code Mastermind Club. Rozwiązania Power Platform przygotowywałam m.in dla branż Construction/ Automotive/ Healthcare/ Retail/ Education/ Business Intelligence/ Public/ Financial .
Od kilkunastu lat związany z programowaniem i branżą IT. CEO AI reveo, które wdraża sztuczną inteligencję w rozliczeniu za efekty. Dba o wykorzystanie AI w pracy programistów i wdraża narzędzia sztucznej inteligencji w organizacjach. Współautor kursów programowania i AI. Zdobywca nagród związanych z branżą IT. Zawsze chętnie porozmawia o nowinkach technologicznych i doradzi ich efektywne wykorzystanie.
Z PKO Bankiem Polskim związany od maja 2010 roku, kiedy objął stanowisko Dyrektora Biura Innowacji. W tym czasie odpowiadał m.in. za rewitalizację Szkolnych Kas Oszczędności – najstarszego i największego programu edukacji finansowej w Polsce oraz wprowadzenie na rynek pierwszego w Polsce konta dla dzieci poniżej lat 13. Był odpowiedzialny za koncepcję i uruchomienie projektu stworzenia aplikacji płatności mobilnych i bankowości mobilnej IKO. Od lipca 2014 roku jako zastępca Dyrektora Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej odpowiadał za projekt rozwoju usług i sprzedaży w kanale mobilnym oraz rozwój usług eAdministracji i eTożsamości. Od marca 2018 roku jako Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych odpowiada za sprzedaż i rozwój kanałów cyfrowych PKO Banku Polskiego.
Head of People & Culture w HR Hints - w firmie, która buduje zespoły, układa obszar ludzki i pokazuje founderom oraz managerom, jak prowadzić skuteczne organizacje oparte na zaangażowanych ludziach. Przez ostatnie 15 lat odpowiadająca za rozwój HR w różnorodnych organizacjach. Od 2018 roku budująca zespoły People & Culture i Talent w startupach i szybko rosnących organizacjach, w tym w Codewise, Telemedi, Omnipack, Ramp Network, edrone, AIP Seed. Współautorka Culturivy® - metody zwiększania efektywności organizacji poprzez układanie, mierzenie i organizowanie obszaru ludzkiego. Psycholożka, konsultantka w zakresie biznesu, ludzi, oraz interwencji kryzysowej.
Na co dzień szkoli w zakresie AI oraz pomaga przedsiębiorstwom budować wewnętrzne programy inkubacyjne i wdrażać własne innowacje na rynek. Współpracuje z akceleratorami, budując dla nich programy bootcampowe, zapewniając startup-om wszystkie niezbędne kompetencje do komercjalizacji biznesu. Spędził wiele lat w polskim oddziale Intela, sprzedając oraz budując procesy sprzedaży i marketingu wokół oprogramowania i sprzętu. Współtworzył tam wewnętrzny program inkubacji dla inżynierów. Jest współzałożycielem Nex AI - venture’a Intelowego, który przyczynił się do rozwoju technologii procesorów obsługujących algorytmy AI. W ciągu ostatnich 9 lat wyspecjalizował się w projektowaniu architektur rozwiązań AI i komercjalizacji Deep Tech-u. Wykładowca warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.
Wojciech Ozimek to ekspert w dziedzinie gamifikacji oraz AI. W roku 2003 założył One2tribe, która do roku 2014 zdobyła ponad 5 mln użytkowników na rynkach gier mobilnych i social (m.in. współpraca z CD-Projekt RED, Nexon America, Electronic Arts). Od roku 2014 One2tribe zaczęło wykorzystywać swoje doświadczenia w obszarach gier i psychologii społecznej na rynku B2B, udostępniając firmom swoją platformę Tribeware. W 2016 roku firma rozpoczeła prace nad własnymi modelami ML/AI w obszarze optymalizacji pracy pracowników (wyróżnienie w konkursie IBM Watson AI XPRIZE czy finał konkursu Sanofi Lab podczas Vivatech 2018). Wojtek występuje często na konferencjach (m.in. TEDx, Cyber PTBRiO, Data Science Summit) oraz publikuje w prasie biznesowej i IT.
Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym.
Karierę zawodową zaczynał od konsultingu wspierając firmy fortune500 w analizie danych i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań i automatyzacji w logistyce w 14 krajach. Pełnił rolę product ownera wdrażając produkt do lean managementu w centrach dystrybucji. Resztę kariery zawodowej poświęcił tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania w obszarze med-techu, magazynowania, bankowości, farmacji i sektorze publicznym, co ostatecznie doprowadziło do współtworzenia Nostre By Valueships, wnosząc wiedzę z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania i prowadzenia zespołów developerskich. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wie jak zarządzać projektami zaawansowanymi technologicznie tak, aby przyniosły wartość dla klienta.
Małgorzata Siedlik - przedsiębiorczyni, trenerka biznesu, twórczyni i wydawczyni produktów cyfrowych, specjalizująca się w narzędziach sztucznej inteligencji, takich jak ChatGPT i Canva. Od 2020 roku pomaga przedsiębiorcom w budowaniu wizerunku i rozwijaniu biznesu dzięki nowoczesnym technologiom. W ostatnim roku prowadziła warsztaty i prelekcje, m.in. dla Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, RocketJobs, na Carpathian AI Summit. Była również trenerką projektu „Write Your Future” z Lancôme oraz uczestniczyła w pilotażowej kampanii z CampusAI.
Od początku swojej kariery zawodowej związana z sektorem finansowym i nowoczesnymi technologiami. W swojej pracy pasjonuje się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, uwielbia podejmować się rozwiązywania skomplikowanych problemów biznesowych oraz łączyć świat biznesu i nowoczesnych technologii. Zanim dołączyła do Banku BNP Paribas zdobywała doświadczenie w doradztwie biznesowym i technologicznym, na projektach strategicznych, transformacyjnych i wdrożeniowych. Aktualnie jej celem jest dynamiczny rozwój obszaru sztucznej inteligencji i zaawansowanej analityki, za który odpowiada w Banku BNP Paribas Polska w roli Liderki AI i Product Ownerki. Razem z Zespołami Data Science na co dzień pracuje nad budową i realizacją strategii AI.
Pasjonatka digital marketingu z doświadczeniem w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zastosowaniu sztucznej inteligencji w strategiach SEM. Jej kampanie reklamowe Google Ads i Microsoft Ads zdobyły prestiżowe nagrody w konkursach Effie Awards Poland, Golden Arrow oraz Global Search Awards. Dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia oraz występując podczas konferencji IAB How To, DIMAQ Voice, Forum IAB czy TEDx. Aktywnie uczestniczy w pracach grup roboczych SEM i AI przy IAB Polska. W wolnym czasie oddaje się podróżom do świata animacji, gdzie rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością.
AI Evangelist, Innovation Manager i Design Team Leader, posiada 20 lat doświadczenia w branży reklamowej. Specjalizuje się w wdrażaniu projektów wykorzystujących sztuczną inteligencję, optymalizację procesów oraz zarządzanie zmianą. Tworzy i prowadzi szkolenia z wykorzystania AI w kreacji dla min. Campus AI, RASP. Należy do grupy roboczej IAB AI oraz Rady Programowej DIMAQ AI.
Od 16 lat zajmuje się obszarem pozyskiwania talentów i rozwoju ludzi. Zorientowana na business partnering oraz budowanie kultury nastawionej na doskonalenie i współpracę. Odpowiada za rozwój kapitału ludzkiego, w tym pozyskiwanie talentów, tworzenie i wdrażanie narzędzi wspierających procesy HR, programy rozwoju kompetencji, budowanie zaangażowanych zespołów. Jako partner biznesu pomaga mierzyć się z wyzwaniami w obszarze HR, dokładnie zrozumieć kontekst, potrzebę, oczekiwany rezultat i dopasować odpowiednie rozwiązanie. W pracy najbardziej lubi potrzebę godzenia wody z ogniem :) Wierzy w budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez łączenie nowoczesnych technologii z empatią pracowników.
Pełni rolę Product Area Leada w obszarze Digital Experience ING Banku Śląskiego, gdzie prowadzi projekty związane z transformacją cyfrową. Od kilku lat angażuje się we wdrażanie nowoczesnych technologii w sektorze bankowym, kładąc szczególny nacisk na wykorzystanie sztucznej inteligencji dla poprawy doświadczeń klienta indywidualnego. W ramach swojej roli aktywnie uczestniczy w opracowywaniu zasad i governance dla rozwiązań z obszaru sztucznej inteligencji oraz dostosowywaniu do wymogów o AI Act by zapewnić zgodność wdrożonych rozwiązań z regulacjami prawnymi. Jako członek grupy roboczej ds. AI przy Związku Banków Polskich, współpracuje z innymi ekspertami w celu kształtowania przyszłości sztucznej inteligencji w bankowości.