Radek Drzewiecki
LP Group & Youniversity

Od ponad 20 lat skutecznie przeprowadza transformacje Lean, zajmuje się strategią i kulturą organizacyjną, przywództwem oraz zwiększaniem efektywności firm i ludzi. Jest autorem 5-krokowego procesu budowania Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania Lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, a kładzie nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Twórca modelu przywództwa Leadership 734. Pomysłodawca i założyciel Youniversity.be, streamingowego serwisu rozwojowego oraz aplikacji SherlockWaste.com, innowacyjnego systemu doskonalenia firmy. Twórca podcastu Skuteczny CEO oraz autor bestsellerowej książki biznesowej Strategia Lean. Dlaczego w WIELKICH firmach ludzie nie mogą doczekać się PONIEDZIAŁKÓW.

Maciej Kawecki
Instytut Lema

Popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Prezes Instytutu Lema. Autor kanału technologicznego This is IT na serwisie Youtube oraz bloga makeway.pl. Stawia na człowieka, który rozumie, że technologia to tylko i aż narzędzie w jego rękach, którym powinien pozytywnie zmieniać świat. Promuje to co polskie i innowacyjne.

Artur Kurasiński
kurasinski.com

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów edukacyjnych o nauce i technologii z serii „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Tech-realista. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

Monika Mikowska
Mobee Dick

Nietuzinkowa i przebojowa szefowa agencji UX, Mobee Dick, specjalizującej się w projektowaniu i badaniu produktów i usług cyfrowych dla marek takich jak m.in. BNP Paribas, Empik, EURO RTV AGD, Żabka, Banque Saudi Fransi. Członkini międzynarodowej społeczności przedsiębiorców, Entrepreneurs’ Organization. W segmencie rynku stron i aplikacji mobilnych była niekwestionowaną królową, autorka popularnego kiedyś bloga jestem.mobi. Współautorka książek “E-marketing” oraz “Biblia e-biznesu 2".

Aleksandra Przegalińska
ALK

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym.

Bartek Pucek
Forward Operators

CEO Foward Operators - eksperckiego partnera w budowaniu usług i produktów opartych na Al. Autor pucek.com - newslettera i twórca społeczności ekspertów budujących firmy i produkty technologicznie. Angel Investor (ElevenLabs, Vue Storefront, Ramp Network). Wcześniej odpowiedzialny za globalną strategię digitalizacji (IKEA) oraz ex. Chief Digital Officer (IKEA Poland). Ukończył Executive Education w Stanford Graduate School of Business w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Disruptive Strategy z Harvard Business School.

Bartek Sobczak
ElevenLabs

Przez ostatnie 7 lat pełnił rolę product directora i mobile directora w firmach takich jak Empik, Modivo i eobuwie. W Empiku był odpowiedzialny za transformację sklepu empik.com w platformę biznesową posiadają marketplace i program lojalnościowy empik premium. W grupie CCC (właściciel Modivo) zarządzał ponad 20 produktami cyfrowymi na na ponad 16 rynkach.

Paulina Walkowiak
Cux

Paulina Walkowiak, co-founderka I CEO cux.io, aplikacji pomagającej eliminować problemy blokujące sprzedaż w e-commerce. Pomaga firmom przekładać wiedzę o użytkownikach na konkretne decyzje biznesowe. Wspiera duże organizacje w transformacji data-driven wypracowując z nimi strategie analityczne. Autorka warsztatów z analityki produktowej “Data-driven design” oraz autorskiego masterclass “Analiza jakościowa dla zaawansowanych”. Mówczyni TEDx, wykładowczyni akademicka. Dwukrotnie wyróżniona w raporcie Strong Women in IT. Laureatka rankingu 50 Kreatywnych w Biznesie #mompreneur

Krzysztof Wojewodzic
Escola

dr Krzysztof Wojewodzic – naukowiec i przedsiębiorca. Kierownik naukowy 3 projektów w NCBR, na łączną kwotę 26 mln. zł. Autor bestsellerowych kursów online nt. Strategii oraz Mobile. Prowadzi podcast „Escola Mobile” oraz MyEO Education. Wykłada przedmioty związane z pozyskiwaniem funduszy od VC oraz strategii w IT na Koźmińskim oraz WAB. Jest liderem grupy MyEO Education, która zrzesza 250 przedsiębiorców EdTech o przychodach > 1 mln $. Prezes Escola S.A. – 10. najszybciej rozwijającej się spółki IT wg. Deloitte Fast 50.

Szczegóły wkrótce

W tym roku wspierają nas

Partnerzy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Czytaj więcej...

Akceptuję