Dagmara Anuszczyk
DataHeroes

Pomaga zamienić suche dane w wartościowe informacje biznesowe. Czyli pracuje jako Analityk Danych. Stworzyła kompleksowy program do zmiany kariery i zdobyciu pracy Analityka Danych - Data Heroes. Pod jej skrzydłami rozwija się już ponad 1 000 osób. Na co dzień edukuje o karierze w obszarze DATA w IT, na swoim Instagramie oraz LinkedIn. Jej pasją jest dzielenie się wiedzą i inspiracja, szczególnie kobiet do postawienie na siebie, walkę o lepszą karierę, m.in w analizie danych. Prywatnie mieszka na malutkiej wiosce i z Mężem, Synkiem i docenia bliskość natury.

Marta Czapik
Legalna Marta

Właścicielka marki Legalna Marta, twórca licznych kursów online na temat technologii Microsoft 365. Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych. Od 10 lat pomagam polskim firmom podejmować właściwe decyzje podczas transformacji cyfrowej: od doradztwa w zakresie licencjonowania Microsoft, przez wdrożenie aż po szkolenie użytkowników końcowych. Zostałam dwukrotnie wyróżniona przez Forbes Women jako jedna z „mistrzyń LinkedIn” za publikowanie angażujących treści. Dwukrotnie otrzymałam tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft 365 Apps & Services za wykazanie się wyjątkową pozycją lidera w społeczności technicznej. W mojej pracy najbardziej lubię rozwiązywać problemy firm, porządkować struktury plików, budować zespoły i układać procesy biznesowe.

Magdalena Kączkowska
WM Reply

Od 2007 jestem związana z analityką danych, w tym od 2020 roku z Power Platform, zaczynając od ścieżki BI. No-code i low-code to moim zdaniem najskuteczniejsze rozwiązania dla obecnych potrzeb przedsiębiorstw w zakresie niedoborów IT jak również świetną przestrzenią do rozpoczęcia swojej podróży w IT. Swoją drogę mogę opisać jako od Citizen Developera do Power Platform Developera dzięki praktyce, kursom i samodoskonaleniu zwieńczony zdobyciem certyfikatów MS PL-900, PL-100, PL-300, PL-400. Od końca 2021 członkini #PowerPlatformPolska, a od marca 2023 z Low Code Mastermind Club. Rozwiązania Power Platform przygotowywałam m.in dla branż Automotive/ Healthcare/ Retail/ Education/ Business Intelligence /Public /Financial dlatego widzę ich szerokie zastosowanie, a z AI i Copilot jeszcze większe

Konrad Kostrzewa
AutonomyNow

Specjalista uczenia maszynowego i wizji komputerowej. Posiada 8 lat doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych z wykorzystaniem AI w wielu branżach. Od 2020 roku w ramach Autonomy Now odpowiedzialny za rozwój algorytmów wizji komputerowej w systemach wspomagania kierowców. Konrad Kostrzewa ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań - zarówno na gruncie naukowym, jak i biznesowym. Konrad jest współautorem wielu prac naukowych z zakresu uczenia maszynowego, ekonomii i medycyny.

Jakub Król
Escola S.A

Od kilkunastu lat związany z programowaniem i branżą IT. Head of AI w Escola SA. Dba o wykorzystanie AI w pracy programistów i wdraża narzędzia sztucznej inteligencji w organizacjach. Współautor kursów programowania i AI. Zdobywca nagród związanych z branżą IT. Zawsze chętnie porozmawia o nowinkach technologicznych i doradzi ich efektywne wykorzystanie

Kamil Porembiński
Don't Exists Sp. z o.o.

Cześć, nazywam się Kamil Porembiński i zajmuję się Marketing Technology. Od dwudziestu lat pomagam małym i dużym firmom w ulepszaniu ich biznesu, dzięki technologii. Automatyzuję marketing, zwiększam dostarczalności kampanii mailowych oraz dostępności stron internetowych. Prowadzę również szkolenia z cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji. Poza doradzaniem firmom, napisałem książkę „wydAIniej”, która nauczy Cię jak pracować o połowę szybciej dzięki technologii.

Aleksandra Przegalińska
Harvard University

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym.

Djamil Saoudi
AISEEMO

Współzałożyciel Aiseemo sp. z o.o., odpowiedzialny za rozwój biznesu. Aktywny przedsiębiorca w branżach telekomunikacyjnej, IoT i AI. Zarządzał projektami dla niemieckich i francuskich operatorów telekomunikacyjnych. Rozwijał również produkty typu CRM, Sales Force Automation oraz Closed Loop Marketing dla sił sprzedaży, a także czujniki IoT do monitorowania środowiska. Inżynier telekomunikacji, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i MBA z IAE Lille, Francja.

Krzysztof Wojewodzic
Escola S.A

dr Krzysztof Wojewodzic – naukowiec i przedsiębiorca. Kierownik naukowy 3 projektów w NCBR, na łączną kwotę 26 mln zł. Autor bestsellerowych kursów online nt. Strategii oraz Mobile. Prowadzi podcast „Escola Mobile” oraz “My AI”. Wykłada przedmioty związane z pozyskiwaniem funduszy od VC oraz strategii w IT na Koźmińskim oraz WAB. Jest liderem grupy MyEO Education, która zrzesza 250 przedsiębiorców EdTech o przychodach > 1 mln $. Prezes Escola S.A. – 10. najszybciej rozwijającej się spółki IT wg. Deloitte Fast 50.

Krystian Wydro
Niezależny ekspert

AI Evangelist, Innovation Manager i Design Team Leader, posiada 20 lat doświadczenia w branży reklamowej. Specjalizuje się w wdrażaniu projektów wykorzystujących sztuczną inteligencję, optymalizację procesów oraz zarządzanie zmianą. Tworzy i prowadzi szkolenia z wykorzystania AI w kreacji dla min. Campus AI, RASP. Należy do grupy roboczej IAB AI oraz Rady Programowej DIMAQ AI.

Julia Zdobylak
Performics (Publicis Groupe)

Pasjonatka digital marketingu z doświadczeniem w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zastosowaniu sztucznej inteligencji w strategiach SEM. Jej kampanie reklamowe Google Ads i Microsoft Ads zdobyły prestiżowe nagrody w konkursach Effie Awards Poland, Golden Arrow oraz Global Search Awards. Dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia oraz występując podczas konferencji IAB How To, DIMAQ Voice, Forum IAB czy TEDx. Aktywnie uczestniczy w pracach grup roboczych SEM i AI przy IAB Polska. W wolnym czasie oddaje się podróżom do świata animacji, gdzie rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością.

Szczegóły wkrótce

W tym roku wspierają nas

Partnerzy